Berav Klima Isıtma Soğutma (Bünyamin Büber)

Alarko Carrier, 2001 yılından bu yana Toshiba VRF sistemlerini, 2005 yılı itibariyle de yüksek teknoloji ürünü bireysel klimalarını Türkiye pazarına sunmaktadır. Berav Klima Isıtma Soğutma, sektörünün lider markası "Toshiba" Klimalarının Yetkili Servisi olarak Keçiören ilçesinde hizmet vermektedir.

Inverter teknolojisinin mucidi Toshiba 2001 yılından itibaren Alarko Carrier güvencesi ve deneyimiyle Türkiye pazarında yer almaya başladı. Aynı yıl yeni kuşak VRF sistemi Modular Multi’yi piyasaya sundu. 2002 yılında Super Multi-i VRF, 2005 yılında dijital inverterli Super Modular Multi VRF ve 2015 yılında ise VRF SMMS e serisini Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satışa çıkardı.

Berav Klima Isıtma Soğutma, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha konforlu hale getirmeye devam eden Toshiba ürün gruplarına, Ankara ilinin en iyi teknik destek hizmeti sunan servis olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız, siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasıdır.

Problemlerinizin en hızlı çözümü ve servis hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmak için Keçiören ilçesinde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.